TOP_PANEL

سخن مدیرعامل

گروه تولیدی و صنعتی گیلان قوت با عنایت پروردگار و تلاش بانیان آن به منظور گام نهادن در راستای خط مشی سازمان که ارائه تولیدات با کیفیت بالا ، به منظور جلب رضایت مشتریان و بهبود سهم بازار هدف و به تبع آن گسترش بازارهای هدف بنیان نهاده شد.

هدف این مجموعه افزایش اشتغال و صادرات محصولات جهت جلوگیری از ورود محصولات مشابه به کشور می باشد.

شرکت ابتدا فعالیت خود را با راه اندازی خطوط انواع آدامس ها و تافی آغاز کرد. و طی این سال ها با گسترش خطوط تولید و بسته بندی آدامس در انواع مختلف آن و تافی در انواع فرآورده های کاکائویی ، کلوچه ، ویفر ، کیک ، بیسکویت در قالب 30 پروانه ساخت از سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت و درمان و گواهینامه نشان استاندارد از اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی به کار خود ادامه داده است ، تاکنون نیز به کشور های عربستان ، عراق ، یمن ، افغانستان ، تاجیکستان و ... صادرات داشته است .

شایان ذکراست که  محصولات تولیدی این شرکت با نام تجارتی یاسمین ، سامی ، تایگر ، سولو ، ویدو ، خندان ، درخشان و زوفا به بازار عرضه می گردد.

نشان ها و گواهینامه های داخلی و بین المللی و تقدیرنامه های این شرکت مشتمل بر:

1-هفت فقره لوح تقدیر از اداره کل استاندارد و تحقیقات استان گیلان طی سنوات گذشته

2-اخذ گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008   از شرکت توف اتریش

3-هشت فقره لوح تقدیر از هیئت مدیره انجمن بیسکویت ، شیرینی و شکلات ایران جهت شرکت و حضور فعال سالیانه در نمایشگاه بین المللی و تخصصی شیرینی و شکلات ایران

4-لوح تقدیر جهت شرکت و حضور فعال در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی سلیمانیه عراق ( کنگره نقش زیست فناوری در صنایع غذایی )

5-تندیس لوح تقدیر به عنوان واحد برتر استان گیلان از دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سال 1390

6- لوح تقدیر به عنوان واحد برتر از اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان گیلان به مناسبت روز ملی کیفیت18 آبان 1392 

pano1pano1pano1