TOP_PANEL

آدامس های قاچاق مورد اطمینان نیستند

 

دبیر انجمن صنفی صنایع بیسکویت شیرینی و شکلات (آقای جمشید مغازه ای)گفت:با توجه به اینکه آدامس های تریدنت،فرش و ریلکس قاچاق هستند و استاندارد  کافی را ندارند ، توصیه می شود که این آدامس ها را که معمولاً در مترو فروخته می شود، مصرف نشود.

جمشید مغازه ای اظهار کرد: آدامس های تریدنت ، فرش و ریلکس استاندارد لازم را ندارند و از آنجا که به صورت قاچاق وارد بازار شده اند ،مورد اطمینان نیستند. وی افزود: واردات آدامس تریدنت از محل قانونی 60درصد تعرفه دارد لذا فروش آن با چنین قیمت هایی در مترو عاقلانه نیست و می توان گفت این کالا معیوب است یا تاریخ انقضای آن تغییر کرده است . مغازه ای با بیان اینکه فرهنگ مردم ما فرهنگ نادرستی است ، گفت: گمان براین است که هر کالای خارجی استاندارد کافی را دارد اما این در حالی است ه بسیاری از کالاهای داخلی از استاندارد بیشتری برخوردار هستند .

  برگرفته از: نشریه شهد شماره بیست و پنجم سال نود وسه

آخرین خبرها...

تبریک سال نو
شنبه, 07 فروردين 1395
سال نو مبارک بدینوسیله مدیریت و کارکنان شرکت تولیدی و صنعتی گیلان قوت ، فرارسیدن سال 1395 را خدمت کلیه عزیزان تبریک و شادباش عرض می نماید .
تقدیر از همراهان
دوشنبه, 30 شهریور 1394
                                                به نام ایزد منان   احتراماً بدین وسیله مراتب سپاس این مجموعه را از تمامی بزرگوارانی که افتخار دادند و از غرفه این شرکت در 14همین نمایشگاه بین المللی شیرینی وشکلات  بازدید فرمودند ، داریم. امیدواریم از نقطه نظرات شما سروران به نحو احسنت استفاده نموده و همراهی شایسته ، برای شما باشیم.                                                                با تقدیم احترامات                                         مدیریت شرکت تولیدی و صنعتی گیلان قوت                                                      مهندس محمد احمدزاده فر...
نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات   * وعده دیدار ما در 14همین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران - تهران .  23 الی 26 شهریور ماه 1394  در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران .             (( سالن 44A  ))
مطالب بیشتراخبار یاسمین  
pano1pano1pano1