TOP_PANEL

پیام تسلیت

یادبود

مرحوم حاج سید صمد سیدین

یکی از تجار خوشنام و خدوم شهرستان گرگان و از مشتریان قدیمی شرکت تولیدی و صنعتی گیلان قوت در اسفند ماه سال 1393 به رحمت ایزدی پیوستند. ضمن عرض تسلیت ، از خداوند منان برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان و بویژه فرزندان محترم ایشان صبر مسئلت می نمائیم.

                                                     مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت تولیدی و صنعتی گیلان قوت

آخرین خبرها...

تبریک سال نو
شنبه, 07 فروردين 1395
سال نو مبارک بدینوسیله مدیریت و کارکنان شرکت تولیدی و صنعتی گیلان قوت ، فرارسیدن سال 1395 را خدمت کلیه عزیزان تبریک و شادباش عرض می نماید .
تقدیر از همراهان
دوشنبه, 30 شهریور 1394
                                                به نام ایزد منان   احتراماً بدین وسیله مراتب سپاس این مجموعه را از تمامی بزرگوارانی که افتخار دادند و از غرفه این شرکت در 14همین نمایشگاه بین المللی شیرینی وشکلات  بازدید فرمودند ، داریم. امیدواریم از نقطه نظرات شما سروران به نحو احسنت استفاده نموده و همراهی شایسته ، برای شما باشیم.                                                                با تقدیم احترامات                                         مدیریت شرکت تولیدی و صنعتی گیلان قوت                                                      مهندس محمد احمدزاده فر...
نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات   * وعده دیدار ما در 14همین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران - تهران .  23 الی 26 شهریور ماه 1394  در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران .             (( سالن 44A  ))
مطالب بیشتراخبار یاسمین  
pano1pano1pano1